Kim
Jesteśmy ?

Igor Janik

Trener personalny, założyciel igorjanik.pl, masażysta, dwukrotny olimpijczyk (Pekin 2008, Londyn 2012), Mistrz Świata, Akademicki Mistrz Świata i Europy, wielokrotny Mistrz Polski w rzucie oszczepem, absolwent AWFiS Gdańsk. Od wczesnych lat związany ze sportem zawodowym. Aktywność ruchowa jest jego pasją, którą stara się zarażać wszystkich podopiecznych. Osoba bardzo kontaktowa, energetyczna, która czerpie wielką radość z pracy z ludźmi i wspólnie z nimi cieszy się z ich efektów. Podczas pracy z zawodnikami dąży do jak najefektywniejszego zrealizowania wyznaczonego celu, który staje się dla niego priorytetem. Wierzy, że sumienna, systematyczna i rzetelna praca zawsze zaprocentuje w postaci oczekiwanych rezultatów. W treningu jak i poza nim stanowi doskonałą podporę psychiczną. Zawsze podchodzi do każdego podopiecznego w sposób indywidualny. Dba, by trening był urozmaicony, ciekawy, energetyczny i nieschematyczny.

Katarzyna Janik

Z wykształcenia fizjoterapeutka, z pasji do pracy z ciałem instruktorka rekreacji ruchowej, kinezygerontoprofilaktyki, ćwiczeń siłowych i stretchingu, a z miłosci do jedzenia specjalista żywienia. Pracuje w sposób cholistyczny, a na pierwszym miejscu zawsze stawia zdrowie. Jako była piłkarka ręczna wie , że systematyczny trening i dieta oparta na systemie 80/20 (zdrowe/przetworzone produkty) pozwoli osiągnąć założony cel. Uwielbia wyzwania dlatego oprócz prowadzenia treningów, układania jadłospisów, wykonywania masaży prowadzi zajęcia dydaktyczne na wyższej uczelni.

Sport to MY!!!

Sport jest częścią nas, nieodłącznym elementem, który towarzyszy nam od wielu lat. Ukształtował nas, sprawił, że jesteśmy pracowici, wytrwali i zawsze uparcie dążymy do realizacji wyznaczonego celu.
Nasza forma i styl działania jest powszechnie bardzo dobrze odbierany. Pracujemy z podopiecznymi na różnym poziomie wytrenowania. Czy stawiasz pierwsze kroki, jesteś osobą średniozaawansowaną, a może zawodowcem – stworzymy system treningowy specjalnie dla Ciebie. Trening „szyty na miarę” to właściwe określenie tego, jak indywidualnie podchodzi do każdego z osobna. Cenimy sobie unikatowość, dlatego też działamy nieschematycznie i przeciwstawiamy się nudzie i monotonni.

Dowodem tego są m.in. materiały poniżej.
Gotowe filmy, transmisje na żywo to szczera prawda, jak trenujemy i czego po nas mogą się spodziewać nasi podopieczni. Sami zobaczcie.

Call Now Button