Kim
Jesteśmy ?

Igor Janik

Trener personalny, założyciel igorjanik.pl, masażysta, dwukrotny olimpijczyk (Pekin 2008, Londyn 2012), Mistrz Świata, Akademicki Mistrz Świata i Europy, wielokrotny Mistrz Polski w rzucie oszczepem, absolwent AWFiS Gdańsk. Sport i każda aktywność ruchowa jest dla Igora dodatkowym motorem do działania. Uważa, że dobry trening można wykonać w każdych warunkach – trzeba tylko tego chcieć. Jest osobą kreatywną, z którą nie można się nudzić. Od wczesnych lat związany ze sportem zawodowym. Aktywność ruchowa jest jego pasją, którą stara się zarażać wszystkich podopiecznych. Jest osobą bardzo kontaktową, energetyczną, która czerpie wielką radość z pracy z ludźmi i wspólnie z nimi cieszy się z ich efektów. Podczas treningów z zawodnikami dąży do jak najefektywniejszego zrealizowania wyznaczonego celu, który staje się dla niego priorytetem.

Wierzy, że sumienna, systematyczna i rzetelna praca zawsze zaprocentuje w postaci oczekiwanych rezultatów. W treningu jak i poza nim stanowi doskonałą podporę psychiczną. Zawsze podchodzi do każdego podopiecznego w sposób indywidualny. Dba, by trening był urozmaicony, ciekawy, energetyczny i nieschematyczny.

SUKCESY SPORTOWE:

– Dwukrotny OLIMPIJCZYK (Pekin 2008, Londyn 2012)
Mistrz Świata Juniorów (Kingston Jamajka 2002)
Mistrz Europy Młodzieżowców U-23 (Bydgoszcz 2003)- Srebrny medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-23 (Erfurt Niemcy 2005)
Akademicki Mistrz Świata (Uniwersjada w Daegu Korea Pd. 2003)
– Srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Świata (Bangkok 2007)
– Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Świata (Shenzhen 2011)
– 7 miejsce na Mistrzostwach Świata (Osaka Japonia 2007)
– 6 miejsce na Mistrzostwach Europy (Helsinki Finlandia 2012)
– 16 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich (Pekin Chiny 2008)
– 19 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich (Londyn Anglia 2012)
– 3 miejsce na Pucharze Europy (Malaga 2006; Monachium 2007; Annecy 2008; Leiria 2009)
– Złoty medal na Zimowym Pucharze w Rzutach (Tel Awiw Izrael 2006)
Mistrz Polski (2007; 2008; 2010; 2012)- Srebrny medalista Mistrzostw Polski (2009)- Brązowy medalista Mistrzostw Polski (2005; 2006; 2011; 2013)
Rekordzista Polski Juniorów i Młodzieżowców- Zwycięzca Plebiscytu na „Najpopularniejszego Lekkoatletę Pomorza 2012”- Ambasador marki „OPO Cetniewo” 2012
Rekordzista Świata w rzucie kamieniem nadmorskim (155m)
– Trener II klasy państwowej w Lekkiej Atletyce
– Trener Personalny
– Licencjonowany masażysta
– Członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych
– Magister Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
– Sylwetka Igora w  Wikipedi

Katarzyna Janik

Absolwentka AWFiS Gdańsk , magister fizjoterapii, instruktor ćwiczeń siłowych, kinezygerontoprofilaktyki, magister rekreacji ruchowej, fizjoterapeutka i specjalista żywienia, trener personalny. Od zawsze związana z aktywnością ruchową . To nie tylko jej wykształcenie, ale tryb życia i pasja. Przez ponad 15 lat związana była z piłką ręczną – najpierw trenując, a później sędziując . Ten sport ukształtował jej charakter. Według niej sport w formie rekreacyjnej i odpowiednia dieta pozwala cieszyć się życiem dłużej i przyjemniej. Specjalizuje się w zakresie treningu siłowego, dla kobiet w ciąży i po połogu oraz osób starszych. Zarówno na treningu jak i przy układaniu diety stawia na partnerstwo – tylko obopólne zaangażowanie pozwoli osiągnąć zamierzone efekty. Układając jadłospisy lubi poznać klienta na wskroś – wtedy plan żywieniowy ma szansę stać się doskonałym. Co chwilę dokształca się biorąc udział w nowych szkoleniach i kursach, by być na bieżąco z najnowszą wiedzą z zakresu zdrowia, żywienia i treningu.

Mateusz Jankowiak

Trener

Trener personalny z ponad 10-letnim doświadczeniem charakteryzujący się w pełni indywidualnym podejściem do klienta. Zawsze dąży do realizacji wyznaczonych założeń. Doskonale motywuje i „nakręca” do jeszcze większej treningowej pracy. 

Mateusz jest także trenerem gimnastyki klasy II, trener przygotowania motorycznego, trenerem Crossfit lvl 1trenerem kulturystyki oraz absolwentem Gdańskiej Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu. 

Sport to MY!!!

Sport jest częścią nas, nieodłącznym elementem, który towarzyszy nam od wielu lat. Ukształtował nas, sprawił, że jesteśmy pracowici, wytrwali i zawsze uparcie dążymy do realizacji wyznaczonego celu.
Nasza forma i styl działania jest powszechnie bardzo dobrze odbierany. Pracujemy z podopiecznymi na różnym poziomie wytrenowania. Czy stawiasz pierwsze kroki, jesteś osobą średniozaawansowaną, a może zawodowcem – stworzymy system treningowy specjalnie dla Ciebie. Trening „szyty na miarę” to właściwe określenie tego, jak indywidualnie podchodzi do każdego z osobna. Cenimy sobie unikatowość, dlatego też działamy nieschematycznie i przeciwstawiamy się nudzie i monotonni.

Dowodem tego są m.in. materiały poniżej.
Gotowe filmy, transmisje na żywo to szczera prawda, jak trenujemy i czego po nas mogą się spodziewać nasi podopieczni. Sami zobaczcie.

Call Now Button