EVENTY

Morsowanie na plazy w Gdansku z igorjanik.pl TEAM

MORSOWANIE z igorjanik.pl Sezon 2020/2021

Plaża, wejście 66


Wielokrotnie zadajecie pytania, czy w tym sezonie będziemy normalnie morsować. Aktualna sytuacja jest dość ciężka i praktycznie uniemożliwia nam temat morsowania w pełnym wymiarze na wcześniejszych zasadach. Możemy się spotykać ale…. W grupie do 5 osób.

Biorąc pod uwagę średnią frekwencję jaka była w zeszłym sezonie to jest wręcz niemożliwe, żebyśmy wszyscy się spotkali o tej samej porze. Żeby było bardziej oryginalnie to muszą być zachowane pewne odległości między grupami…

Czy jesteśmy w stanie wejść do wody z pełną mocą i bawić się tak, jak to miało miejsce w zeszłym sezonie? Niestety nie… Czy jest na to sposób? Możemy przymknąć oczy i udawać, że się nie znamy i każde spotkanie jest czymś spontanicznym. Prawdopodobnie 1-3 razy by się nam udało, później były by przepychanki z kontrolami policji itp.

Jakie widzimy rozwiązanie?

Małe grupy do 5 osób (trener + 4 chętnych do aktywności na plaży) w różnych godzinach i dniach. Każda sesja by trwała 30min. Start punktualnie o określonej godzinie.

Mamy świadomość, że nie uda się nam spotkać z wszystkimi, ale póki obostrzenia sią ponad nami i nie specjalnie możemy je obejść.

Jeśli jesteście zainteresowani taką opcją piszcie do Nas, a my przedstawimy Wam w wiadomościach prywatnych szczegóły spotkań i zasady działania.

Trzymajcie się w ZDROWIU i do ZOBACZENIA!!! 

Call Now Button
Cresta Facebook Messenger