Trening na plaży z igorjanik.pl TEAM

Trening na plaży

Pewnie jeszcze pamiętacie jak nie udało się nam zakończyć zeszłego sezonu morsowania 2019/2020? My doskonale pamiętamy… Niedziela, która by zamykała sezon pogodowo była idealna! Piękne czyste niebo, słońce, zero chmur i mrozik…

Niestety… Nie było nam wtedy dane się spotkać i doskonale bawić. Jeszcze będziemy starać się temat nadrabiać.

Na chwilę obecną mamy lato i w zeszły weekend pogoda o dziwo była przepiękna! Wielokrotnie się mówi, że w tygodniu potrafi był ładnie, a jak już przychodzi weekend to zaczyna się problem. Nie tym razem!

Pojawiło się hasło spotkania na plaży, rozruszania kości i wspólnej kąpieli. Nie możemy nazwać tego morsowaniem, ale nie o samo morsowanie nam chodziło. Głównym założeniem było się spotkać i spędzić miło czas. Mamy świadomość, że okres wakacyjny jest u zdecydowanej większości pełen wyjazdów i ciężko jest zgrać się czasowo. Plany potrafią zmienić się z godziny na godzinę, zwłaszcza w weekend. Pomimo tego podjęliśmy próbę i spotkaliśmy się na plaży.

Działamy!

Było ciepło. Wiatr wiał w bardzo małym zakresie. Mamy świadomość, że nie każdy kocha biegać, ale jako jeden z elementów rozgrzewki delikatny trucht to super sprawa. Tak też zrobiliśmy. Następnie przeszliśmy do elementów biegowych, skipowych. Skoczność w postaci ulubionych „żabek” też rzecz jasna się pojawiła. Całość zakończyliśmy szybką przebieżką.

Ktoś może zapytać, czy się rozgrzaliśmy? Oj tak! Każdy aż prosił, żeby wejść do wody. Jej temperatura nie chłodzi ciała tak jak to ma miejsce np. w styczniu, ale pewien stopień orzeźwienia się pojawił. Później powrót na ręczniki i zasłużony odpoczynek przeplatany kolejnymi wejściami do wody.

Pięknie wszystkim dziękujemy za czynny udział w dzisiejszym spotkaniu. Pomimo tego, że frekwencja była mocno okrojona zabawa była idealna!

Jesteśmy w kontakcie i do zobaczeniu na kolejnym spotkaniu!

Zapraszamy Was do innych naszych wpisów:

Z poważaniem
Sztab trenerski igorjanik.pl JanikTEAM

Facebook igorjanik.pl

Call Now Button
Cresta Facebook Messenger