Słoneczny Patrol – forma nie tylko na lato!

Słoneczny Patrol – forma na lato i nie tylko!

Jak to jest z tą formą? Czy warto jest szlifować ją tylko na okres letni, czy może lepiej zadbać o to, by pozostać „w gazie” przez cały rok?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć możliwie błyskawicznie i konkretnie.

Forma = trening + dieta

Czy taki rachunek jest prawdziwy? Jak najbardziej tak. Jedno wspiera drugie, jednocześnie doskonale się uzupełniając. Ciężko jest oczekiwać spektakularnych rezultatów, jeśli regularnie trenujemy i jemy co popadnie. Nie musi być to perfekcja, ale pewne zasady należy spełniać, żeby później cieszyć się wynikami. Podobnie ma się temat w stronę odwrotną. Doskonale się odżywiamy, a nasze ciało nie jest tak jędrne, jak byśmy tego oczekiwali. Jedzenie nie sprawi, że mięsień będzie „nabity” i „aktywny” jak to potocznie mówimy. Będziemy czuć się dobrze, ale niestety nasze ciało zażąda dodatkowego bodźca, jakim jest aktywność ruchowa.

Ile czasu jestem w stanie utrzymać wymarzoną sylwetkę?

Na to pytanie mamy bardzo prostą odpowiedź. To od Ciebie zależy jak profesjonalnie i sumiennie podejdziesz do tematu. Jeśli jesteś w pełni zmotywowana / zmotywowany, wówczas jest szansa, że żadna pokusa nie pokrzyżuje Tobie planów i stan własnej „perfekcji” będzie się utrzymywał bardzo długo. Jeśli „osiądziesz na laurach” wtedy całą pracę możesz zaprzepaścić w kilka tygodni. Czy ma sens psuć coś, na co się pracowało z pełnym zaangażowaniem? Sami odpowiedzcie na to pytanie…

Jak będę w formie to ruszę na siłownię!

Ciekawy tekst, który coraz częściej się pojawia w mediach i nie tylko… O co w nim chodzi? Siłownia jest miejscem, które ma pomóc Wam w dojściu do formy właściwej. Jeśli w warunkach domowych, podczas całkowitego zamknięcia obiektów nie udało się Wam utrzymać wcześniejszych parametrów, to jest bardzo mała szansa, że bez siłowni nagle staniecie się idealni.

Nie patrzcie na innych – róbcie swoje. Jeśli na chwilę obecną wasze ciało i samopoczucie mocno odbiega od tego, co byście chcieli osiągnąć – zaczynajcie działać jak najszybciej i to właśnie na siłowni. Wykorzystajcie jej potencjał i wracajcie na właściwe tory.

Podsumowanie

Jak widzicie, nie ma co się zastanawiać. Trzeba po prostu działać i dążyć do pełnej realizacji swojego celu. Jak go osiągniemy to nie spuszczajmy z tonu. Trzymajmy się twardo swoich postanowień i bądźmy przykładem dla innych. Nie wstydźmy się bycia aktywnym. To jest Wasze ciało, Wasze samopoczucie, Wasz czas – wykorzystajcie go jak najefektywniej potraficie!!! POWODZENIA!!!

Leave a Comment

Call Now Button
Cresta Facebook Messenger