Morsowanie #1 igorjanik.pl TEAM Sezon 202/2021

Morsowanie #1 Sezon 2020/2021

Wystartowaliśmy!!! W końcu!!!

W pierwszej kolejności pięknie dziękujemy wspaniałym Paniom, które dzisiaj dzielnie sobie radziły na rozgrzewce i w wodzie. Przyznam, że bardzo brakowało nam tej adrenaliny i świeżości, jaką uzyskujemy po kąpieli! Jest to kosmiczne uczucie, które zna każdy, kto chociaż raz spróbował kąpieli w chłodnej / zimnej wodzie.

Idąc dalej… Tak wiemy, dziwicie się, czemu jest nas tak mało? Przecież igorjanik.pl TEAM to MEGA MOC i jak co roku jest nas setki!!! Wszystko się zgadza, jest nas dużo ale… Na chwilę obecną nie możemy spotykać się w gronie takim jak wcześniej. Aktualne obostrzenia są na tyle dla nas niekorzystne, że kilkaset osób w jednym miejscu, nawet na świeżym powietrzu jest uznawana jako zagrożenie i podlega ewentualnej karze… Jest to dość dziwne, bo na plaży swobodnie jesteśmy w stanie zachować odstęp, a główny cel jaki nam przyświeca, to ZDROWIE i HARTOWANIE naszego organizmu.

Wiem, że wielu z Was już zaczęło kąpiele, a część dopiero będzie startować w różnych mikro grupach. My na dzień dzisiejszy taką właśnie formę spotkań możemy Wam zaproponować. Mikro grupy – nie mówimy to o grupach rzędu 50 osób wzwyż. Znacznie mniejszych, bardziej kameralnie i siłą rzeczy w większym spokoju. Wydaje się nam, że taka forma w obecnych czasach i aktualnych obostrzeniach jest do zaakceptowania i nie powinna zbudzać jakiegoś zamętu i bałaganu.

Jak działamy? W każdy weekend. Na chwilę obecną są to niedziele. jeżeli zbiorą się chętni, to możemy pomyśleć i sobotach.

Godziny – do ustalenia.  Wcześniej była to na sztywno 11.30. Teraz jest troszkę inaczej i możemy w pewnym stopniu modyfikować czas.

Jeśli macie jakieś pytania, jesteście zainteresowani tematem – śmiało do nas piszcie i działamy!!!

Call Now Button
Cresta Facebook Messenger