Morsowanie #11 sezon 2016/2017

Tak!!! Temperatura wody już prawie jest idealna!!! Dokładnie 0.6 stopnia – komisyjnie sprawdzona :) Na plaży śnieg, liczna grupa i jak zawsze zdziwienie wielu osób spacerujących wzdłuż brzegu – jak tak można wchodzić w zimie do wody… A można i to z uśmiechem na ustach!!! Tak właśnie my to robimy i po zakończeniu jednego morsowania już czekamy na kolejne. 

Dzisiaj dużo debiutów – bardzo sobie cenię waszą postawę, że nie odpuszczacie mając świadomość, że woda nie będzie już za ciepła… GRATULACJE!!! Suszcie sprzęt i mentalnie nastawiajcie się na kolejne spotkanie –  do zobaczenia w niedzielę!!!

 

Morsowanie #10 sezon 2016/2016

W końcu mamy minusowe temperatury i śnieg!!! Około -8 stopnia nareszcie daje się odczuć i sprawia, że woda jest taka, jak być powinna. Około 2 stopni sprawia, że na prawdę zaczyna być ciekawie. Wielkie gratulacje dla wszystkich morsujących, dla nowicjuszy i mam nadzieję, że ekipy wspierające z brzegu w końcu do nas dołączą i będą podobnie jak my szaleć w wodzie. To jest to!! Uwierzcie mi, obserwowanie poczynań osób kąpiących się jest pierwszym krokiem do tego, by się zanurzyć wiec…. Działamy!!!

W najbliższym czasie podobno ma być dalej minusowa temperatura. Do zobaczenia już w niedzielę!!!