Morsowanie #20 Zakończenie sezonu 2017/2018

Czas na szybko podsumowanie sezonu 2017/2018 

Zakończyliśmy dzisiaj 4 sezon morsowania. Kilka miesiący 2017/2018 zleciały na prawdę bardzo szybko. W jakiej atmosferze???? CUDOWNEJ!!! Team się wzmocnił, jeszcze bardziej ze sobą zgrał i pokazał, że w każdych warunkach potrafi doskonale się bawić. Nie zabrakło nowicjuszy, maluchów w wodzie, tańców, uśmiechów i oczywiście muzyki. 
Skakaliśmy na falach, biegaliśmy po lodzie, opalaliśmy się w blasku słońca. To było na prawdę perfekcyjne i niezapomniane!!!
Osobiście będę tęsknił za tymi wszystkimi chwilami…
Wiem jednak, że czas do rozpoczęcia kolejnego sezonu szybko zleci znowu się spotkamy w jeszcze mocniejszym składzie – przynajmniej taką mam nadzieję 

Jeszcze raz PIĘKNIE WAM DZIĘKUJĘ, że jesteście ze mnie, i że pomagacie mi tworzyć coniedzielne wyjątkowe wydarzenia!!! Bez Was by nie wyglądało to tak, jak wygląda teraz 
Jesteśmy w kontakcie i do zobaczenia!!!

Relacja na żywo oczywiście być musi!!!


 

Morsowanie #19 sezon 2017/2018

Kolejna sesja w pięknej pogodzie!!! Uwielbiam ten stan, ten TEAM, te niedziele, w których całkowicie możemy się zresetować. To jest to!!! 

Zaliczyliśmy debiuty, śpiew, tańce i oczywiście łapaliśmy zdrowie. Co teraz? Teraz w weekend Święta, więc większość będzie w rozjazdach, w gronie rodzinnym. Kiedy więc się spotykamy? za niecałe 2 tygodnie 08.04.

WAŻNE!!! Sezon morsowanie 2017/2018 kończymy 08 kwietnia!!! Będzie wyjątkowe bo w klimacie wakacyjnym. Całe info podam w przyszłym tygodniu.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia TEAMie!!!

Ja co tydzień relacja na żywo być musi!!! To MY w akcji!!!